Wybory do Samorządu Uczniowskiego i Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

1 października 2018 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydowało pięcioro uczniów, którzy na tydzień przed wyborami rozpoczęli kampanię i rozwiesili w szkole plakaty informacyjne. Głosowanie rozpoczęło się o 8.00 i trwało do 13.00. Nad przebiegiem wyborów czuwała Komisja. Niektórzy uczniowie długo zastanawiali się nad tym, na kogo oddać swój głos.
Po przeliczeniu głosów okazało się, że przewodniczącym szkoły została Klaudia  Kramarz. Do władz Samorządu dołączą w tym roku szkolnym także Emilia Wrzesień oraz Sandra Kubica.

Gratulujemy!

Równolegle z wyborami do SU odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Tychy. W wyniku wyborów mandat radnego Młodzieżowej Rady Miasta Tychy uzyskała Marta Kokowska.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w reprezentowaniu naszej szkoły na forum Młodzieżowej Rady Miasta.