Zespół Szkół Samochodowych nr 6 w Tychach, ul.Piłsudskiego 10
Rok szkolny: 2020/2021

Oddziały (klasy)
Nauczyciele
Sale szkolne
Ogólne plany

Oddział (Klasa): 1 MPS/ML


01234567891011
07:10 - 07:5508:00 - 08:4508:55 - 09:4009:50 - 10:3510:45 - 11:3011:40 - 12:2512:40 - 13:2513:35 - 14:2014:25 - 15:1015:15 - 16:0016:05 - 16:5016:55 - 17:40
Poniedziałek
PKM
1. Grupa
Smętkowski Jacek
WAR
WF
2. Grupa
Zając Rafał
GIM3
PKM
1. Grupa
Smętkowski Jacek
j. ang.
2. Grupa
Bobla Dawid
201
Geogr.
Wieszczek Sonia
430
WF
1. Grupa
Mazur Tomasz
GIM2
Pl
2. Grupa
Gołosz Karolina
321
F
Sosin Ewelina
433
Podst. przedś.
Radziejowska Bar Katarzyna
308
 
Dinps
2.Gr.
Paszenda Sylwester
WAR

 
Dinps
2.Gr.
Paszenda Sylwester
WAR




Wtorek
Tnps
1. Grupa
Stanieczko Artur
124
Pl
2. Grupa
Gołosz Karolina
321
PKM
1. Grupa
Smętkowski Jacek
WAR
Edb
2. Grupa
Wieszczek Sonia
430
WF
1. Grupa
Mazur Tomasz
GIM2
Bihp
2. Grupa
Radziejowska Bar Katarzyna
308
Podst. przedś.
Radziejowska Bar Katarzyna
308
Mat.
Sosin Ewelina
433
Inf
1. Grupa
Kopiec Danuta
440






Środa
 
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
 
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
WF
1. Grupa
Mazur Tomasz
GIM2
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
Bihp
1. Grupa
Radziejowska Bar Katarzyna
308
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
Edb
1. Grupa
Wieszczek Sonia
430
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
Tnps
1. Grupa
Stanieczko Artur
124
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
j. ang.
1. Grupa
Aniszewski Mariusz
325
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
 
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
 
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
 
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
 
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
 
PKRB
2. Grupa
PraktykaKRB
Czwartek
 
WF
2. Grupa
Zając Rafał
Tnps
1. Grupa
Stanieczko Artur
124
Pl
2. Grupa
Gołosz Karolina
321
Religia
Walusz Daniel
j. polski
Betleja Agnieszka
438
Mat.
Sosin Ewelina
433
Religia
Walusz Daniel
312
Historia
Gołosz Michał
436
 
Pl
2. Grupa
Gołosz Karolina
321




Piątek
Tw
1. Grupa
Zachariasz Radosław
WF
2. Grupa
Zając Rafał
GIM1
Tw
1. Grupa
Zachariasz Radosław
115
Inf
2. Grupa
Kopiec Danuta
440
ZW
Betleja Agnieszka
j. polski
Betleja Agnieszka
438
Tnps
1. Grupa
Stanieczko Artur
124
Zim
2. Grupa
Truś Teresa
j. ang.
1. Grupa
Aniszewski Mariusz
325
j. ang.
2. Grupa
Bobla Dawid
201
Dinps
1.Gr.
Smętkowski Jacek
WAR
 

Dinps
1.Gr.
Smętkowski Jacek
WAR
 





Następna strona

Oddziały (klasy)  Nauczyciele  Sale szkolne  Ogólny plan lekcji dla klas  Ogólny plan lekcji nauczycieli  Ogólny - sumaryczny plan sal szkolnych 

Ostatnia zmiana: 2020-10-30 10:14:59
http://www.aScTimeTables.com