Wycieczka logistyków do Śląskiego Centrum Logistyki w Gliwicach

17 maja 2019 uczniowie klasy 1 TL/TPT wraz z opiekunami : p.Mardaus i p.Watoła zwiedzili Śląskie Centrum Logistyki w Gliwicach.

Spółka oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie logistyki i transportu, elastycznie dopasowane do indywidualnych potrzeb, zapewniając nowatorskie rozwiązania i zarządzanie zaawansowanymi projektami logistycznymi.

Uczniowie zostali zapoznani z infrastrukturą i środkami transportu Śląskiego Centrum Logistyki oraz portu śródlądowego , w tym żurawi , suwnic , środków transportu drogowego i kolejowego dających możliwość świadczenia usług transportu kombinowanego.

Ponad to uczniowie zwiedzili magazyn bimodalny i magazyn towarów ADR.

Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm pracowników firmy uświadomiły naszym uczniom jak ważna jest inwestycja we własne kwalifikacje zawodowe , aby móc pracować na wymarzonym stanowisku.