LOGISTYCY Z WIZYTĄ W M-LOGISTIC W TYCHACH 31.10.2019r.

Jak co roku klasy 2 w zawodzie technik logistyk odwiedzają cyklicznie działalność jednego z największych centrów logistyczych M-Logistic w Grupie Maspex w Tychach. Jest to nowoczesny, zautomatyzowany magazyn, w którym można zobaczyć pracę automatycznych wózków transportowych, pracę przenośników czy układnic. Największe wrażenie robi wejście na ostatnie piętro magazynu i obejrzenie z góry miejsc paletowych. Uczniowie na własne oczy mogą przekonać się jak pracuje pracownik w dziale kompletacji czy przy załadunku lub rozładunku. Wiedzę, którą zdobywają uczniowie na lekcjach można porównać z praktyką w firmie. Wycieczki zawodowe bardzo pozytywie wpływają na rozwój uczniów, rozszerzają wiedzę zdobytą w szkole.

                                                                                                           Monika Glinkau