2 października 2017 roku odbyły się w naszej szkole wybory
do Samorządu Uczniowskiego.

Kandydowało ośmioro uczniów, którzy na tydzień przed wyborami rozpoczęli kampanię i rozwiesili w szkole plakaty informacyjne.

Głosowanie rozpoczęło się o 8.00 i trwało do 13.00. Nad przebiegiem wyborów czuwała Komisja.

Niektórzy uczniowie długo zastanawiali się nad tym, na kogo oddać swój głos.

Po przeliczeniu głosów okazało się, że przewodniczącym szkoły został Adrian Duży z klasy 4 TL/TPT. Do władz Samorządu dołączą w tym roku szkolnym także Sandra Chodun z klasy 4 TPS oraz Natalia Stroińska
z klasy 3 MP.

Gratulujemy!

Równolegle z wyborami do SU odbyły się po raz drugi w naszym mieście wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Tychy. W wyniku wyborów mandat radnego Młodzieżowej Rady Miasta Tychy uzyskał Tomasz Stankiewicz z klasy 4 TL/TPT.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w reprezentowaniu naszej szkoły
na forum Młodzieżowej Rady Miasta.

Wybrano także dwóch nowych nauczycieli – pani Izabela Andrejczyk oraz pani Magdalena Mardaus, którzy wraz z już obecnymi opiekunami będą się opiekować uczniami w Samorządzie Uczniowskim. Gratulujemy im i życzymy wytrwałości☺