Dnia 13-go października odbyła się w naszej szkole uroczystość przyjęcia nowych uczniów – pierwszoklasistów, do społeczności szkolnej.

W tym roku uczniowie pięciu klas pierwszych ( I TL, ITL/TPT, ITIN, TPS, 1MPS) zaprezentowali się w kilku konkurencjach.

Pierwsza z nich polegała na najciekawszym zaprezentowaniu swojej klasy, następnie uczniowie mogli zaprezentować umiejętności wokalne podczas wspólnego śpiewania wylosowanej piosenki. Wychowawcy chętnie wspierali wokalnie i tanecznie swoich podopiecznych. W następnej konkurencji sprawdzaliśmy wiedzę na temat naszej szkoły. Najzabawniejszym zadaniem było nakarmienie serkiem kolegi z klasy z zawiązanymi oczami. Drużyny z dużym zaangażowaniem wykonały zadanie. Najwięcej emocji wzbudziła ostatnia konkurencja polegająca na przeciąganiu liny. Przedstawiciele klas wraz z wychowawcami rywalizowali o miano najsilniejszych.

Nad przebiegiem zadań czuwało jury w składzie: Pani Barbara Mytkowska, Pani Agnieszka Stein, Pani Magdalena Mardaus.

Pierwszoklasiści świetnie się bawili.

Rywalizację wygrała klasa 1 TL/TPT otrzymując w czek na kwotę 200 zł. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 1 TPS.

Wszystkim klasom pierwszym i ich wychowawcom bardzo dziękujemy i życzymy samych piątek w naszej szkole.