Dnia 12.04.2018 roku w Zespole Szkół nr 6 w Tychach został zorganizowany międzyszkolny Konkurs „ABC LOGISTYKI”. Do konkursu zgłosiło się 19 uczniów z pięciu szkół: Tychów, Czeladzi, Lędzin, Jastrzębia Zdroju i Pawłowic. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym etapie uczestnicy rozwiązywali test jednokrotnego wyboru, natomiast w drugim etapie należało rozwiązać zadania otwarte. 

 Zwycięzcą konkursu został Filip Sitarski z Zespołu Szkół nr 6 w Tychach , miejsce II zajął Szymon Respondek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im .Jana Pawła II z Pawłowic a miejsce III zajęła Weronika Rajwa również z  Zespołu Szkół Ogólnokształcących im .Jana Pawła II z Pawłowic.

 Zwycięzcom Serdecznie Gratulujemy! Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu.

 Organizatorzy: Monika Glinkau, Magdalena Mardaus, Joanna Wilczyńska