Z NAMI JEST FAJNIE

"Jeśli nie wiesz do jakiego zmierzasz portu, wiatry pomyślnie nie będą Ci wiały."

Jesteśmy szkołą dającą zawód i wykształcenie. Ważne jest, aby każdy u nas dobrze się czuł i był bezpieczny. Mamy bardzo dobrze wyposażone sale i nowoczesne pracownie zawodowe a wyremontowany budynek szkoły oraz strefy relaksu z pewnością spełnią oczekiwania.

W ramach projektów unijnych umożliwiamy zdobycie uprawnień, udział w kursach i szkoleniach oraz stażach zagranicznych. Uczniowie nie martwią się o praktyki – zapewnia je szkoła. Współpracujemy z wieloma zakładami pracy w branży motoryzacyjnej, logistycznej i informatycznej. Zakłady te dysponują nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą specjalistów w danym zawodzie. Nasi absolwenci pracują w Polsce i na całym świecie; to nie jest hasło reklamowe – to rzeczywistość!

Nasi nauczyciele są kompetentni, życzliwi, cierpliwi i zawsze pomocni. Wiemy, że nauka to nie wszystko - w szkole panuje miła atmosfera. Każdy uczeń znajdzie tu wsparcie dla swoich inicjatyw, możliwość realizacji własnych pasji i zainteresowań, zdobędzie rzetelną wiedzę i konkretny zawód, a także nawiąże nowe znajomości.

• PROJEKT UNIJNY - ŚLĄSKIE
• ZAWODOWCY - KURS WRAPPINGU