OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH EDYCJA 2018/2019

27 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się I (szkolny) etap olimpiady. W zawodach szkolnych wzięli udział uczniowie kl. 2TL i 3 TL/TPT.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Przygotowania do zawodów szkolnych odbywały się w ramach projektu edukacyjnego “Lekcje z ZUS”. Wszystkie materiały dydaktyczne dla uczniów zapewnił Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Komisja Szkolna w składzie Katarzyna Radziejowska-Bar, Aleksandra Tomecka i Joanna Wilczyńska pod przewodnictwem Miłosza Zawady do II etapu olimpiady zgłosiła: Artura Bołdysa  kl.2TL, Macieja Szafrona  kl. 2TL, Bartłomieja Tomczoka  kl.2 TL. Uczniowie uzyskali w zawodach szkolnych najwyższą liczbę punktów.

Gratulujemy!

I trzymamy kciuki!