W dniach 25-29.09.2017 r. w naszej szkole odbyły się konkursy i wystawy z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych.  Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich sił w mini-testach z języka angielskiego i niemieckiego, nauczenia się z różnych zwrotów w językach europejskich, poznania faktów z życia gwiazd na temat ich znajomości języków. Dnia 29 września odbył się główny konkurs , polegający na prezentacji przez klasę wylosowanego europejskiego kraju. Uczniowie wykazali się sporą pomysłowością, demonstrując rekwizyty, jedzenie, flagi, język i muzykę typowe dla danego narodu. Jury zdecydowało się uhonorować trzy klasy:

II miejsce ex aequo klasy III TL/TPT – Włochy, IV TL – Grecja

I miejsce klasa II TPS – Irlandia

Wszystkich klasom i ich wychowawcom bardzo dziękujemy!

Nauczyciele języków obcych